НОВИНИ

Прокуратура Миколаївщини захистила інтереси НААН

09.05.2021 11:10
0774-21924-25453

Господарським судом Миколаївської області задоволено позов обласної прокуратури про стягнення з недобросовісного суб’єкта господарювання 500 тис грн сплачених коштів та 57 тис грн штрафних санкцій за невиконання умов договору. Про це повідомляє прес-служба Офісу генерального прокурора, пише  agronews.ua.

Встановлено, що одним із державних підприємств, яке перебуває у віданні Національної академії аграрних наук України, з суб’єктом господарювання укладено договір купівлі-продажу аміачної селітри на 500 тис грн.

На виконання умов договору державним підприємством здійснено передоплату за товар, водночас продавцем добрива не були поставлені. Як наслідок, підприємство позбулося значної суми коштів та не отримало аміачну селітру, що унеможливило подальше виконання сільськогосподарських робіт.

З метою захисту порушених інтересів держави та у зв’язку з бездіяльністю, як органу управління, так і самого підприємства, прокурор звернувся до суду з позовною заявою, яка була задоволена у повному обсязі.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: