НОВИНИ

Продовження дії “зернової угоди” на 120 днів дасть фермерам можливість вижити та провести посівну навесні

19.11.2022 14:02
Screenshot_8

Існування “зернової угоди” та її продовження на 120 днів дає можливість фермерам реалізувати продукцію за найкращою ціною з тим, щоб навесні провести посівну кампанію. Про це в ефірі марафону “Єдині новини” заявив Голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів Іван Слободяник, коментуючи продовження строку дії “зернової угоди”.

Іван Слободяник нагадав, що перед повномасштабним вторгеннням Росії в Україну, українські фермери почали відчувати такі негативні фактори, як підвищення цін на газ, зростання вартості добрив та палива, а також закриття портів.
Все це на думку Голови ВКФ вкрай негативно впливає на виживання фермерських господарств в України. Водночас, за його словами, наявність зернового коридору дає шанси, що ситуація зміниться на краще.

“Наявність “зернової угоди” дає фермерам шанси на те, щоб в принципі вирощувати, говорити про виживання, а не прибутки. Ця угода дає велике сподівання і ентузіазм, що це буде однією із складових нашої перемоги. Сподіваємося, що ця угода буде дотримана і вона буде працювати. Ці 120 днів – ключові дні, коли відбувається продаж продукції за найвищою, найкращою ціною. Угода надасть можливість фермерам повернути вкладені гроші та мати можливість навесні провести посівну кампанію”, – підкреслив Іван Слободяник.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: