НОВИНИ

Продовольчі ринки в Україні знову можуть закрити

08.04.2020 15:03
https://agronews.ua/


В Україні можуть знову заборонити роботу продовольчих ринків на час карантину, оскільки правоохоронці фіксують порушення протиепідемічних норм в їх роботі. Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі телеканалу ICTV, пише agronews.ua.

«Я особисто видав постанову головного державного санлікаря, яка чітко регламентувала, коли органи місцевого самоврядування можуть дозволити відкритися ринків — при дотриманні певних умов. Зараз ми з Нацполіцією аналізуємо ситуацію і бачимо, що відбуваються системні порушення», — зазначив Віктор Ляшко.

За його словами, перші два дні поліція спробує реагувати, але якщо не буде ніякого ефекту за понеділок-вівторок (6-7 квітня), в середу влада скасує цю постанову, і ринки будуть закриті.

Нагадаємо, на сайті МОЗ 1 квітня була оприлюднена постанова за підписом заступника міністра охорони здоров’я, головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка, де вказані умови, за яких продуктові ринки можуть працювати під час карантину.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: