ВАЖЛИВО

Президент України підписав указ про передачу сільгоспземель місцевій владі

15.10.2020 14:02
pshenica-1920x1080-pole-priroda-nebo-15454

Президент України Володимир Зеленський 15 жовтня 2020 року підписав указ про передачу земель сільгосппризначення з державної в комунальну власність, було повідомлено ним на земельній форумі «Земля — народу», трансляцію якого проводив Офіс Президента на сторінці в Facebook. Про це повідомляє agronews.ua.

«Сьогодні я підписую указ про заходи щодо передачі земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність», — сказав Президент.

Зеленський зазначив, що 26 жовтня 2020 року всі новостворені громади мають отримати землю в комунальну власність і зможуть використовувати кошти від землекористування для розвитку та благополуччя своїх громад.

«Ми повертаємо землі людям. З центру — на місця. Це логічно, і головне — це справедливо», — зазначив він.

Зеленський наголосив, що законодавство України забороняє продаж земель комунальної власності, що є гарантією того, що наступні покоління українців залишатимуться господарями своєї землі. Загалом, за його словами, місцеве самоврядування отримає у власність понад 2 млн гектарів землі.

У свою чергу міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко заявив, що органи місцевого самоврядування в результаті передачі земель сільгосппризначення з державної в комунальну власність отримають понад 2 млн га земель, з яких 1 млн га вільних земель.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: