АГРОВІДЕО

Precision Planting допомагає оптимізувати використання посівного матеріалу та добрив

01.04.2021 16:10
амако

Технологічні рішення Precision Planting допомагають досягти максимального посівного потенціалу, повідомляє agronews.ua.

Precision Planting – провідний постачальник практичних та ефективних прецизійних технологій, що допомагають фермерам більш ефективно виконувати технологічні операції. Precision Planting відрізняється від інших технологічних компаній тим, що вона використовує наявне обладнання фермера та максимізує його продуктивність.

Адаптувати технології Precision Planting легко для фермерів, заощадивши при цьому час і гроші, а також оптимізувавши використання посівного матеріалу та добрив. Технології Precision Planting зробили перший прохід сівалки найважливішою складовою вирощування сільгосп культури протягом усього сезону.

Кожен фермер знає основні фактори, що впливають на якісні та кількісні показники майбутнього врожаю, зокрема це:

✅ рівномірність проростання;

✅ сінгуляція;

✅ рядкова відстань;

✅ норма посіву.

Компанія Precision Planting поміняли свій підхід в цьому напрямку. Після багаторічних випробувань прийшли до висновку, що рівномірність проростання впливає на підсумковий результат набагато більше, ніж сингуляція або відстань в ряду.

«Якщо взяти, наприклад, 1 качан кукурудзи, який має 32 ряди по 16 зерен, 512 зерен в качані. Вага 1 тис. зерен 200-300 г. Відповідно, з одного качана отримуємо 100-150 г. Середня норма висіву 70 тис. / Га. Якщо втрачати з 1/1000 га на 70 рослинах всього 1 качан, це 140 кг з 1 га, в грошовому еквіваленті – 1 120 грн / га, 10 га – 10 000 грн, 100 га – 100 000 грн. Якщо з 1/1000 га втрачати не одну рослину, а 2, 3 або 4, то відсоток втрат буде збільшуватися в геометричній прогресії, саме з цієї причини потрібно намагатися реалізувати потенціал кожної рослини», – розповів провідний спеціаліст по технології Precision Planting в компанії «АМАКО Україна» Подолян Олександр.

Він також додав, що завдання рівномірності проростання рослин полягає в тому, щоб кожна рослина розвивалася рівномірно з іншими рослинами, оскільки відставання в один листок при розвитку – це втрата до 50% врожаю.

«Рослини закладають потенціал врожаю до 8 листка. Щоб отримати максимальний урожай, перше, потрібно підготувати сівалку до сезону, друге – модернізувати сівалку, адаптуючи її до нових реалій», – сказав Подолян Олександр.

Читайте також: експерти Precision Planting розповіли, як досягати 99,9% сингуляції при посіві кукурудзи.

Компанія АМАКО є найбільшим дилером в Україні сільськогосподарської техніки таких брендів, як Massey Ferguson, Geringhoff, Bednar, технологічних рішень Precision Planting, комерційних автомобілів IVECO, а також є структурною одиницею виробника зрошувальних машин WESTERN.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: