НОВИНИ

Право експорту продукції до ЄС отримали 380 українських підприємств

05.01.2022 13:29
image

До країн Європейського Союзу наразі мають право експорту 380 українських підприємства. Серед них 162 підприємств-виробників продукції для споживання людиною та 218 — підприємств-виробників нехарчової продукції. Про це повідомляє Держпродспоживслужба, пише agronews.ua.

Зауважимо, що з метою контролю якості української продукції протягом року було проведено два аудити ЄС: аудит оцінки офіційного контролю за виробництвом та сертифікацією молока та молочних продуктів; аудит системи державного контролю за мікробіологічним забрудненням продуктів нетваринного походження.

«Також було проведено аудит підприємств, що постачають м’ясну продукцію до Китайської Народної Республіки щодо запобігання та контролю за розповсюдженням коронавірусної інфекції та інспекційний візит делегації Міністерства безпечності продовольства та ліків Республіки Корея щодо оцінки державної системи контролю виробництва м’яса птиці та продуктів з нього на предмет можливості надання Україні права експорту», — повідомляють у відомстві.

Крім того, у 2021 році МЗС і Держпродспоживслужба відкрили або відновили доступ на іноземні ринки для 81 групи українських товарів у 21 країні світу. Продовжується робота з відкриття ринків (ЄС, США, КНР, Південна Корея, Малайзія, Канада, Мексика, Аргентина, Індонезія, Індія, Австралія, Таїланд, Марокко, Чилі, Сінгапур, Ефіопія, Ангола, Танзанія, Алжир, Гонконг, Бразилія та ін.): всього наразі у стані відкриття 156 товарних позицій.

Читайте також; В Україні з’явиться нова аграрна виставка AGRO KHARKIV.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: