НОВИНИ

Працює краще та без зайвих зусиль: чому аграрії все частіше обирають плуг KUHN MULTI-MASTER 123

01.11.2023 15:52
264-scaled

Краща перевірка техніки – це робота в полі. Універсальний навісний оборотний плуг KUHN MULTI-MASTER 123 перевершив сподівання українських аграріїв та тривалою роботою підтвердив – кожен патент, втілений у його конструкції, працює на відмінно. 

Легкий для трактора, простий в налаштуванні, відмінно працює. Ці три характеристики помітив кожен аграрій, зробивши ставку на плуги бренду KUHN.

– Ми обирали плуги, розглядаючи кілька відомих брендів, – розповідає Ярослав Кучеренко, Директор господарства на Черкащині, – їздили, дивилися, і дійшли думки, що найкращий агрегат серед усіх – це оборотний плуг KUHN. Вже два роки під час активного сезону роботи плугом ми переконуємося, що зробили правильний вибір! Агрегат чітко працює, легкий для трактора, всі задачі виконуються відмінно. Ми цілком задоволені та дякуємо виробнику і дилеру, який запропонував саме цей агрегат.

265

У господарстві «МИСЛИВСЬКИЙ КРАЙ» з Вінницької області вже два плуги KUHN MULTI-MASTER 123, які працюють на полях більше 5 років.

– По дванадцяти бальній шкалі цьому плугу ставлю 11, – розповідає Олександр Риженков, директор ФГ “МИСЛИВСЬКИЙ КРАЙ”, – у мене їх два – плуг дуже добрий. Надійний, якісний, недорогий в обслуговуванні, зручний – це все, що потрібно для роботи. Також плуг дуже легко налаштовується і легкий на трактор, що не менш важливо, легко замінюється зрізний болт – замінив і поїхав далі орати.

266

Окрім забезпечення найвищої якості роботи, плуг має інтуїтивно зрозумілі налаштування, щоб заощадити Ваш робочий час. Плуги MULTI-MASTER 123 дають змогу швидко пристосуватися до будь-яких ситуацій, що можуть траплятися під час оранки.

Регулювання вертикалі, глибини та зміщення виконуються без інструментів; вони мають на меті обмеження споживання палива та подовження експлуатаційного терміну зношуваних деталей. Ідеально налаштований плуг MULTI-MASTER 123 забезпечує якісну роботу та заощадження коштів.

Як опцію KUHN пропонує гідравлічне регулювання зміщення тиску системи захисту NSH, робочої глибини та вертикалі. Щойно відбувається якась зміна, оператор може відрегулювати різні налаштування плуга з робочого місця, не зупиняючи оранки.

267

Техніка, технології точного землеробства, запчастини та професійна сервісна підтримка – всі ці рішення пропонує компанія Тайтен Машинері Україна для гармонійного розвитку Вашого аграрного господарства та досягнення найкращих фінансових результатів.

268

Телефонуйте за номером 0 800 50 80 80, щоб дізнатися більш детальну інформацію та отримати найкращу пропозицію на ринку.

Будьте завжди в курсі подій, новинок та пропозицій компанії Тайтен Машинері Україна – підписуйтесь на сторінку Facebook.

Слідкуйте за появою нових вакансій для фахівців аграрної галузі на LinkedIn-профілі компанії


Перегляди: 614
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: