НОВИНИ

Повідомлено підозру особам щодо віджиму активів аграрного Ristone Holdings

28.02.2021 11:49
ristone-holdings

Нацполіція повідомила про підозру виконавцю злочинної схеми Вілкула-Романенко по віджиму активів аграрного Ristone Holdings і $ 6 млн у бізнесмена Вадима Нестеренко. Найближчим часом таку ж підозру буде винесено безпосередньо і організаторам. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції, пише agronews.ua.

«Встановлено, що потерпілий і фігурант домовилися про продаж корпоративних прав аграрних підприємств. У липні 2020 року, підробивши документи, зловмисники створили ілюзію про нібито продаж прав, проте в той же час подали до різних судів заяви, щоб після отримання обумовленої оплати ($ 6 млн) визнати недійсним факт продажу», – йдеться у повідомлені.

23 лютого в офісних, виробничих приміщеннях і по місцях проживання осіб, які можуть бути причетні до скоєння злочину були проведені обшуки. На майно і корпоративні права аграрних підприємств, які фігурують у справі, накладено арешт.

Раніше дніпровський бізнесмен Вадим Нестеренко звинуватив екс-главу Дніпропетровської ОДА Олександра Вілкула та його довірену особу Максима Романенка в шахрайстві при оформленні угоди купівлі-продажу аграрних підприємств Ristone Holdings, а також у подальшому їх рейдерському захопленні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: