НОВИНИ

POSEIDON TRADEWAVES – надійний партнер для комфортної співпраці

19.05.2021 09:03
Poseidon logo_page-0001

З початку травня 2021 року почала активну роботу велика компанія POSEIDON TRADEWAVES – нова трейдінговая структура в рамках холдингу «ФРІДОМ ФАРМ ІНТЕРНЕШНЛ», що забезпечує поставки зернових, олійних культур і продуктів їх переробки з України на міжнародні ринки, пише agronews.ua.

«Ми маємо намір зайняти одну з лідируючих позицій серед найбільших українських операторів, завдяки багаторічному досвіду роботи в трейдингу і прагненню врахувати інтереси всіх сторін. Команда POSEIDON TRADEWAVES прикладає максимум зусиль для оптимізації взаємодії покупців з виробниками, пропонуючи кращі рішення в організації торговельних процесів, логістики і фінансування», – зазначив комерційний директор компанії Костянтин Бугера.

Серед ключових товарних категорій, з якими працює компанія, – рослинні олії (сирі та рафіновані – соняшникова, рапсова, соєва), а також шрот і макухи (соняшниковий, ріпаковий, соєвий).

POSEIDON TRADEWAVES також володіє виробництвом бутильованої олії, що випускається під власними брендами і під Private Label (ВТМ).

✅ Основний акцент у своїй діяльності POSEIDON TRADEWAVES робить на розширення експорту української сільськогосподарської продукції в усі країни світу.

POSEIDON TRADEWAVES – нові ефективні підходи та методи ведення торгової діяльності, що забезпечують простоту і комфорт трейдингових операцій.

POSEIDON TRADEWAVES експортує сільськогосподарську продукцію з України в країни Європи, Близького Сходу, Азіатсько-Тихоокеанського регіону та Африки. Офіси компанії розташовані в Республіці Кіпр і Україні, наразі в них  працює понад 50 високопрофесійних фахівців.

«Фрідом Фарм Інтернешнл» – агрохолдинг, який обробляє 50 тисяч гектар в Херсонській, Запорізькій, Кіровоградській та Полтавській областях.

Основні вирощувані культури: пшениця озима, соя, кукурудза, соняшник.

До складу холдингу входить завод по переробці сої ТОВ «Таврія Агро Інвест» з потужністю переробки 240 тис. тонн сировини на рік. Продукція, що випускається: соєвий шрот, соєва олія, соєва оболонка.

Компанія експортує свою продукцію в країни Європи, Туреччини, Азії.

Центральний офіс компанії базується в м. Херсон.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: