НОВИНИ

Порушень у сфері захисту рослин у 2021 році були виявлені під час 60% перевірок

10.01.2022 16:02
cb98d9f-df6585c-ukravit-1-

Протягом 2021 р.фахівцями Держпродспоживслужби України було здійснено понад 3,7 тис. перевірок щодо дотримання законодавства у сфері захисту рослин. За їх результатами порушення були виявлені у 60% з перевірених суб’єктів господарської діяльності, повідомила прес-служба відомства, пише agronews.ua.

“Значна кількість виявлених порушень свідчить про ефективність роботи наших фахівців, які стежать за тим, щоб положення чинного законодавства неухильно дотримувалися суб’єктами господарювання”, – зазначила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Як уточнюється, серед виявлених найбільш поширеними порушеннями були екологічно необґрунтоване здійснення захисту рослин (272 випадки), ввезення на територію України та реалізація ЗЗР, а також речовин і сировини для їх виготовлення, які не пройшли державних випробувань і реєстрації (76 порушень), а також неповідомлення (приховування) або надання неправдивої інформації про загрозу посівам (48 порушень).Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: