НОВИНИ

Порт Ізмаїл зупинив роботу: деталі

04.08.2023 13:35
shutterstock_559439113-1

Внаслідок серії ракетних ударів з боку Росії, порт Ізмаїл в Одеській області призупинив свою роботу. Як повідомляє Reuters, атаки зруйнували будівлі в Ізмаїльському порту та зупинили судна, які готувалися прибути туди для навантаження українського зерна всупереч блокаді, яку Росія знову ввела в середині липня, пише agronews.ua.

Відомо про виникнення пожеж. Елеватори, зернові ангари, виробничі та складські приміщення отримали значні пошкодження. 

Дані спостереження за комерційними суднами показують, що десятки міжнародних суден зупиняються і кидають якір в гирлі Дунаю, багато з них зареєстровані для прибуття в Ізмаїл з Чорного моря, очевидно, в спробі прорвати російську блокаду.

Два джерела в галузі повідомили Reuters, що операції в порту були припинені. Глава адміністрації морського порту Юрій Литвин повідомив у Facebook, що ремонтні роботи вже почалися і інфраструктура порту продовжує функціонувати.

Олег Кіпер підтвердив інформацію про те, що після російського удару по портах на Дунаї там спалахнули пожежі і було пошкоджено елеватор.

“Даних про постраждалих не надходило. Остаточні дані і результати бойової роботи будуть від військового командування”, – зазначив Кіпер.

Прокуратура уточнює, що в Ізмаїлі були пошкоджені або знищені елеватор, зернові ангари, резервуари одного з вантажних терміналів, а також виробничі, складські та адміністративні приміщення.

Також підтверджено інформацію про те, що істотні пошкодження отримала триповерхова будівля “Морвокзалу”.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: