НОВИНИ

Понад 50 евакуйованих мешканців Нікольської громади отримали допомогу

11.09.2023 13:27
7ac5bce0-17d5-4851-9188-889b12a3453c

Понад 50 евакуйованих мешканців Нікольської громади отримали допомогу у вигляді продуктових та гігієнічних наборів. Про це повідомила пресслужба ВАГ, пише  agronews.ua.

У рамках проекту «Згуртовані громади», який реалізується за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), голова Донецького обласного відділення ВАГ, Нікольський селищний голова Василь Мітько спільно зі своєю командою відправив допомогу у вигляді 95 продуктових та гігієнічних  наборів для більш ніж півсотні мешканців громади, які тимчасово проживають в різних куточках України та не мають змоги отримувати допомогу в центрах підтримки “Я-Маріуполь “.

До складу наборів входять продукти першої необхідності, зокрема крупи, цукор, мука, олія, печиво, тушковане м’ясо, а тако засоби гігієни. 

«Допомога стала можливою завдяки співпраці зі Всеукраїнською асоціацією громад та Nova Poshta Humanitarian, які безкоштовно допомагають реалізувати наші благодійні ініціативи», –  написала на своїй сторінці у фейсбуці пресслужба громади.  

Тільки спільна та системна робота, яка допомагає підтримати мешканців громад та країни вцілому, в такі нелегкі часи, наблизить довгоочікувану перемогу.

Згуртовані – непереможні!


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: