НОВИНИ

Понад 28 тисяч новорічних ялинок продали лісгоспи Черкащини

08.01.2020 15:01
yalynky

Протягом ялинкової кампанії держлісгоспи області реалізували 28432 новорічних ялин і сосон на понад 2,1 млн грн. Середня ціна новорічних ялинок склала 75 грн, інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Усі новорічні ялинки були вирощені на спеціальних плантаціях або ж заготовлені у ході виконання лісогосподарських заходів з догляду за лісовими насадженнями. Найбільше продали новорічних ялинок у Черкаському (5511 шт.), Смілянському (4234 шт.) та Уманському (4192 шт.) лісгоспах.

Лісівники Черкащини забезпечили головними атрибутами новорічних свят соціальні заклади та установи, що зверталися за допомогою, – дитячі садки, школи, дитячі навчальні центри, інтернати, лікарні.

В обласному управлінні діяв телефон «гарячої лінії», за яким усі бажаючі мали змогу детальніше дізнатися про реалізацію новорічних ялинок в лісгоспах та лісництвах, повідомити про правопорушення.

Охорону лісових масивів, чергування на автошляхах здійснювали 73 бригади працівників лісового господарства. Було здійснено 273 рейди з охорони новорічних ялинок на території держлісфонду. Загалом в ході перевірок та рейдів в межах області лісівниками складено 14 протоколів на нелегальних заготівельників ялинок (незаконно зрубано 14 новорічних ялинок). Сума накладених штрафів та збитків складає 13 тис. грн.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: