НОВИНИ

Полтавське підприємство планує експортувати молоко до Китаю

29.06.2020 07:01
shutterstock_568076731-1024x500

СТОВ «Воскобійники» (Полтавська область) планує розширити ринки збуту й експортувати молоко до Китаю. Про це в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer розповів генеральний директор «Воскобійників» Валерій Капленко , пише agronews.ua.

Наразі молоко постачають до Ізраїлю. «Наше молоко відповідним чином сертифіковане. Ми тричі на тиждень продаємо кошерне молоко до Ізраїлю», – зазначив він. Решту молока продають на Білоцерківський молокозавод.

Також щороку «Воскобійники» продають 600 тонн м’яса. М’ясо бичків господарство експортує до Туреччини, Грузії, Таджикистану, Узбекистану, ОАЕ.

«Але ані Європа, ані арабський світ м’ясо прив’язаного бика не купує, тому ми перейшли на безприв’язне утримання, – зазначив Валерій Капленко. – Внаслідок цього приріст маси тіла за добу збільшився на 500 г, і нині ми маємо добові привіси 1200-1300 г. Тобто ми рентабельні по яловичині».

Господарство є племінним заводом із розведення ВРХ української чорнорябої молочної породи. Внаслідок схрещення з голштинськими бугаями сформувало три внутрішньопородні типи нової породи, які вирізняються високою молочною продуктивністю.

Продуктивність дійного стада підвищують і якісні умови безприв’язного утримання за європейськими стандартами. «Якщо на прив’язі надої були 6 тис. кг, то через чотири роки на безприв’язному утриманні вони зросли до 9 тис. кг», – підкреслив Валерій Капленко.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: