ГОЛОВНЕ

Поліція неправомірно штрафує фермерів за рух дорогами на с/г техніці

26.11.2022 12:25
pexels-photo-771146

Попри Закон, яким знято обмеження на пересування сільськогосподарської техніки дорогами загального користування як в межах міст, так і поза населеними пунктами, поліція продовжує неправомірно штрафувати фермерів. Про це повідомив народний депутат Дмитро Соломчук, пише agronews.ua.

«Знову до мене почали надходити скарги від фермерів, яких штрафує поліція за пересування дорогами на сільськогосподарській техніці без дозвільних документів», — написав нардеп.

Він нагадав, що ще 31 травня президент підписав Закон України №2296-IX, яким знято обмеження на пересування с/г техніки дорогами загального користування як в межах міст, так і поза населеними пунктами.

Так, відповідно до пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень закону, рух (переміщення) сільськогосподарської техніки здійснюється без обмеження за габаритами у супроводі автомобіля прикриття суб’єкта господарювання. Така техніка та автомобілі прикриття обладнуються проблисковими маячками оранжевого кольору без дозволу на їх встановлення.

«Контролюючі органи апелюють до того, що Закон №2296-IX набирає чинності через два роки з дня, наступного за днем його опублікування. Однак, наголошую, що саме пункт 3 Прикінцевих та перехідних положень набрав чинності з дня, наступного за днем опублікування цього Закону», — підсумував Дмитро Соломчук.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: