НОВИНИ

Почалася кадрова зачистка недоброчесних керівників Держгеокадастру

23.10.2019 13:15
13

Уряд відсторонив від виконання обов’язків керівника Головного управління Держгеокадастру в Київській області Людмилу Приходько. А до цього очільників ще в 12 областях. Про це сказав Прем‘єр-міністр Олексій Гончарук під час наради в Головному управлінні Держгеокадастру в Київській області, повідомляє Урядовий портал.

«Держгеокадастр в Київській області – це клондайк для схематозників та нечесних чиновників. На цю область приходить більше всього скарг від громадян про неправомірні дії з боку керівництва», – сказав Олексій Гончарук.

Він додав, що цього року до центрального апарату Держгеокадастру надійшли 1116 скарг. З них 420 — на діяльність Головного управління ДГК у Київській області. Це найбільший показник серед усіх областей. Більше того, Київська область — лідер по показнику несвоєчасно розглянутих звернень громадян щодо надання дозволу на відведення земельних ділянок.

«Про свавілля в цій установі я знаю давно і не зі слів. Ще з часів роботи в Офісі Президента я займався проблемою непрозорих схем розподілу земель. Один з найгучніших прикладів – держпідприємство «Пуща-Водиця», – зазначив Глава Уряду.

Уряд вже звільнив 2 керівників регіональних управлінь Держгеокадастру в Одеській та Закарпатській областях.

Прем’єр-міністр проінформував, що найближчим часом на конкурсі Уряд обере чесного та патріотичного менеджера, який в короткі строки наведе лад та організує роботу всього Держгеокадастру.

«Дуже скоро проведемо конкурси і на посади керівників всіх територіальних управлінь. Якщо конкурс виграє людина, яка знову буде працювати в інтересах окремих осіб, ми її теж звільнимо. І так, поки не знайдемо чесних та добросовісних менеджерів в кожну установу. Ми зламаємо корупційну систему та будемо працювати в інтересах людей», – сказав Прем’єр-міністр.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: