НОВИНИ

Після відкриття ринку землі прості українці зможуть купувати землю

20.06.2021 08:16
agromarket_19_15_2

Після відкриття ринку землі в Україні з 1 липня 2021 року пересічний українець (фізична особа) повинен буде вкласти мінімум 3-4 тис. доларів, щоб інвестувати в сільгоспділянку, розповів керуючий локальними активами ICU Григорій Овчаренко.  Про це повідомляє p-p.com, пише  agronews.ua.

Мінімальний розмір такої ділянки складатиме 2 гектари. Максимальна площа земельної ділянки, якою зможе володіти фізична особа, — 100 га.

За його оцінками, нижча межа вартості гектара в Україні становить 1,5-2 тис. доларів. Отже, щоб купити найдешевшу ділянку на 2 га, знадобиться не менше 3 тис. доларів.

Водночас, як зазначив директор «Універ Капітал» Олександр Куликов, ринок землі в Україні буде ринком для професіоналів, а не приватних осіб.

«Мало просто купити землю, треба купити її правильно, щоби була можливість правильно продати. Якщо купити 2 гектари, то може виявитися, що на них є тільки один покупець, земля якого оточує ці 2 гектари. Більше нікому, крім цієї людини, ви землю продати не зможете», — попередив Куликов.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: