НОВИНИ

Після закінчення війни громади зможуть використовувати всі інструменти відкриття ринку землі

01.07.2022 17:01
image

Після перемоги громади на повну відчують переваги інструментів ринку землі. Попри широкомасштабне вторгнення не варто забувати про те добре, чого досягла Україна. Сьогодні виповнюється від відкриття ринку землі. Це цивілізаційно важливий крок для нашої держави і надто, коли ми отримали статус кандидата на вступ до ЄС. Про це повідомляє преслужба ВАГ, пише  agronews.ua.

Всеукраїнська асоціація громад дякує Верховній раді України, Міністерству агрополітики і продовольства, програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО.

“На жаль, через рашистську агресію громади не можуть відчути ті преференції, які приніс ринок землі. Ми віримо і наближаємо в перемогу. Тож сподіваємось, що дуже скоро українські громади матимуть змогу повноцінно використовувати ті інструменти, які дає відкритий ринок землі, наповнювати свої бюджети і розвивати економіку сільських територій”,- йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, озвучено головні зміни у земельних відносинах під час воєнного стануЧитай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: