НОВИНИ

Після аварії на хімзаводі повітря в Рівному залишається в нормі – МОЗ

21.07.2021 15:21
avariya22

Держекоінспекція проводить екологічну експертизу у зв’язку з аварійною ситуацією на ПрАТ «Рівнеазот», зокрема, здійснюється дослідження ґрунтів у населених пунктах поблизу підприємства. Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований, пише  agronews.ua.

«Уже відібрано проби ґрунту в 5 точках: поблизу підприємства ПрАТ «Рівнеазот», на території населених пунктів Городок, Караєвичі, Обарів, а також у місті Рівне (зі сторони луцького кільця)», – зазначив Андрій Мальований.

Він нагадав, що 20 липня на рівненському хімічному заводі ПрАТ «Рівнеазот» сталась аварія, через це в повітря потрапили хімічні речовини. Причиною стало те, що на агрегаті №5 підприємства відбулась розгерметизація трубопроводу нітрозних газів – неконцентрованої азотної кислоти, в результаті чого стався викид оксиду азоту. Силами підприємства надзвичайна ситуація була ліквідована.

«Інспектори Державної екологічної інспекції Поліського округу із залученням фахівців відділу інструментально-лабораторного контролю оперативно виїхали на місце події. Фахівці ДЕІ зафіксували, що надходження забруднюючих речовин в повітря припинено. Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю ДЕІ Поліського округу було проведено заміри атмосферного повітря – показники в рамках допустимих концентрацій», – підкреслив Андрій Мальований.

Прохання звернути увагу на офіційну інформацію для об’єктивного висвітлення події.

✔️ Офіційне повідомлення ДСНС;

✔️ Офіційне повідомлення Кабінету міністрів;

✔️ Офіційна заява пресслужби «Рівнеазоту».


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: