АГРОФОТО

Підрозділи Нібулону висадили близько 1200 одиниць зелених насаджень

23.04.2020 18:28
https://agronews.ua/

На початку березня 2020 року підрозділи Нібулону у м. Миколаєві та Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Київській, Полтавській, Хмельницькій, Житомирській та Луганській областях України висадили близько 1200 одиниць зелених насаджень – саджанців дерев, кущів та квітів. Загальна сума проєкту становить більше 160 тис. грн. Про це повідомила пресслужба ТОВ СП «Нібулон», пише agronews.ua

“«НІБУЛОН» працює системно, а це значить, що така ініціатива є черговою та не останньою для компанії. Так, минулого року в с. Тернівка Запорізької області після закінчення будівництва перевантажувального термінала (філії «Тернівська») компанія висадила 862 саджанці декоративних та плодових дерев і 116 кущів троянд”, – йдеться у повідомленні.

“А восени 2020 року на території нового перевантажувального термінала в с. Мар’янське Апостолівського району Дніпропетровської області заплановано озеленення та впорядкування території площею 5,4 га, що передбачає висадку 350 саджанців дерев та 2500 саджанців кущів, улаштування газонів та квітників. Для реалізації планів з озеленення передбачено 1,5 млн грн”, – розповідає Алла Ізмєстьєва, начальник відділу охорони навколишнього середовища компанії.

“Ми щорічно спрямовуємо значні кошти на захист довкілля та озеленення, насаджуючи як декоративні, так і плодові дерева та кущі. Усі наші філії мають зелені зони та зони відпочинку, які кожне підприємство прагне оформити якнайкраще, а інколи проводяться й неформальні змагання хто кращий. Тому усі ділянки доглянуті та мають привабливий вигляд, що завжди відзначають наші партнери та гості”,- підкреслюють у повідомленні.

“Пам’ятайте, що кожне висаджене дерево  – це вклад у майбутнє усього світу, крок вперед у подоланні екологічної кризи, чого сьогодні так потребує наша планета. Поки хтось лише планує – ми діємо, й за останні роки компанія висадила 29 000 одиниць зелених насаджень”,- наголошують у повідомленні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: