НОВИНИ

Під Києвом встановили лінію з випуску гербіцидів потужністю 20 тонн/добу

20.02.2019 16:53

Вона встановлена ​​в окремому цеху, щоб виключити можливість перехресного забруднення під час виробництва гербіцидів і інших видів ЗЗР. Компанія Alfa Smart Agro встановила лінію по виробництву гербіцидів в формі суспензійних емульсій на Білоцерківському заводі препаративних форм (БЗПФ, Київська обл.). Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з інформацією компанії, виробнича потужність лінії складає близько 20 тонн готової продукції на добу. Вона встановлена ​​в окремому цеху, де розміщено виключно виробництво гербіцидів. Таким чином, повністю виключається можливість перехресного забруднення під час виробництва гербіцидів і інших видів ЗЗР.

Препарати, які будуть проводитися на новій лінії, мають рецептури, розроблені вченими Alfa Smart Agro. Першим продуктом, який буде проведений на новій лінії, стане двокомпонентний грунтовий гербіцид ТМ “Оскар Преміум”.

Alfa Smart Agro — виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Компанія має завод з виробництва мікродобрив та ЗЗР в Білій Церкві (Київська обл.) Потужністю близько 12 тис. тонн продукції на рік.

 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: