НОВИНИ

Під Києвом горить сміттєзвалище (відео)

23.07.2020 13:48
https://agronews.ua/

У селі Білогородка під Києвом горить сміттєзвалище. Місцеві мешканці впевненні, що воно незаконне. Про це повідомляє КіевVласть, пише agronews.ua.

Про несанкціоноване звалище побутових відходів в центрі Білогородки раніше повідомляли місцеві екоактивісти. За їх словами, комунальне підприємство «Комбінат комунальних послуг с. Білогородка» не має діючих контрактів ні з одним полігоном зберігання твердих побутових відходів.

Вже більш, як півдня палає звалище (місцеві кажуть, що незаконне) у Білогородці. Також, місцеві кажуть, що тяжко дихати. Радимо закрити вікна.

Posted by Киев Оперативный on Wednesday, July 22, 2020

Активісти знайшли, за їхніми словами, нелегальне виробництво, яке «ночами палить брикети й людям нічим дихати», а поруч з ним розташоване сміттєзвалище, яке, в порушення всіх норм, знаходиться в декількох сотнях метрів від будинків місцевих жителів та Білогородської загальноосвітньої школи. 

Крім того, під час дощу токсичні речовини йдуть під землю, що впливає на якість води у свердловинах місцевих жителів. Територія звалища близько 2-3 га.  


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: