НОВИНИ

Перший перевантажувальний термінал Нібулон розпочне свою роботу в червні

07.05.2020 16:32
https://agronews.ua/

Перший перевантажувальний термінал компанії “Нібулон” з відвантаженням зернових, зернобобових та олійних культур на річковий транспорт філії «Зеленодольська» у с. Мар’янське Апостолівського району Дніпропетровської області розпочне свою роботу вже в червні. Про це повідомила пресслужба ТОВ СП “Нібулон”, пише agronews.ua

Завдяки відповідальному підходу та якісному виконанню всіх робіт будівництво філії «Зеленодольська» йде за графіком. Вже наступного тижня спеціалісти ТОВ «Меттрансервіс» (директор – Гук Михайло Васильович) планують завершити монтаж металоконструкцій робочої вежі перевантажувального термінала.

На сьогоднішній день висота каркаса становить 38,4 м (із 48 м). У робочій вежі вже змонтовано: бункерні ваги (PRECIA S.A., Франція), сито повітряний сепаратор та три скальператори (Bühler Group, Німеччина). Триває монтаж чотирьох основних норій та самопливного обладнання, а також шести ланцюгових та трьох стрічкових конвеєрів (Cimbria Unigrain A/S, Данія).

На будівельному майданчику ТОВ «Монтажспецконструкція» (директор Вадим Олександрович Береза) завершило роботи з формування конструкцій повітряних галерей над зерносховищами (ємністю по 5,5 тис. т) та двох сушарок (Mathews Company, США). Завершується обшивка металом першої сушарки, і вже наступного тижня відбудеться поставка газового обладнання ТОВ «Інженерний центр «Промгазаппарат» (директор Подгорецький Єгор Володимирович).

Завершено зведення бункерів відходів. Триває монтаж транспортного обладнання – 12 ланцюгових конвеєрів (Cimbria Unigrain A/S, Данія), а також силових кабелів кабельної естакади. На повітряній галереї від складу 1 до складу 9 змонтовано і підключено 22 світильники.

Нагадаємо, НІБУЛОН спустив на воду перше судно нового проєкту Т410 портовий буксир-штовхач.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: