НОВИНИ

Переробники просять не забороняти молоко від населення

29.10.2022 17:14
191114163151072a3585316i

Введення в дію прийнятих у мирний час законів про заборону використання переробними підприємствами молока, зібраного у населення, зараз ставлять під загрозу роботу молочної галузі країни. Про це йдеться у повідомленні Спілки молочних підприємств України, пише agronews.ua.

«Необхідно внести зміни в терміни, вказані в наказі Мінагрополітики №118, відклавши введення в дію заборону приймання молока від населення. Якщо заборонити заводам приймати молоко від населення зараз, це створить величезний дефіцит сировини і помітне її здорожчання. В результаті ми побачимо ще дорожчі молокопродукти на полицях. Це недопустимо», — говориться у повідомленні. 

Уточнюється, що обсяг молока, виробленого в господарствах населення, зараз складає більш ніж 50% загального виробництва.

«Спілка молочних підприємств України закликає не розглядати виробництво цього молока як бізнес і відповідно оцінювати його ефективність та перспективу. Підтримка селян, що утримують корів, — це шлях до реформування селянських господарств у сімейні молочні ферми завдяки державній політиці й підтримці», — йдеться у зверненні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: