НОВИНИ

Переробні підприємства АПК можуть скористатися здешевленням кредитів

03.09.2020 17:32
a602c665f7409a7ba1be286c5c4be030

2 вересня на черговому засіданні Уряд удосконалив процедури надання держпідтримки АПК та розширив коло її отримувачів, прийнявши відповідні зміни до порядків програм. Про це повідомляє Урядовий портал, пише agronews.ua.

Зокрема, прийнято:

– надати можливість суб’єктам агропромислового комплексу отримувати здешевлення кредитів у декількох банків;

– надати можливість підприємствам, що займаються переробкою сільськогосподарської продукції, скористатися програмою здешевлення кредитів;

– відмовитись від нормативів при наданні фінансової підтримки шляхом часткового відшкодування вартості побудованих і реконструйованих об’єктів із зберігання та переробки плодово-ягідної продукції, винограду та хмелю.

«Сьогоднішнє рішення Уряду спрощує алгоритми деяких програм держпідтримки АПК і тим самим відкриває нові можливості. Так, аграрії зможуть звертатися щодо здешевлення кредитів у декілька банків. Важливо, що така опція відтепер буде і у тих підприємств, які займаються переробкою. Всі ці зміни направлені на те, щоб малий та середній бізнес отримав ще більший доступ до фінансових ресурсів і щоб у нас розвивалась переробна галузь», – прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко. 


Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: