НОВИНИ

Переробка перцю та кукурудзи є найприбутковішим напрямком 

02.01.2019 14:44

Керівник фермерського господарства «Хуторок» Олександр Редькін найближчим часом планує зосередитися на роботі за двома найприбутковішими напрямками: переробка перцю та кукурудзи. Для цього фермер хоче додатково до існуючого обладнання планує придбати машину для нарізки кукурудзи. Про це повідомили в Українському проекті бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Нині господарство спеціалізується на післяурожайній доробці овочів, а саме шоковій заморозці.

«Для шокової заморозки овочів чи фруктів потрібно півтори хвилини, середня температура у морозильній камері мінус 40-42˚С. Процес підготовки до заморозки нескладний: овочі ретельно миють, обдувають вентиляторами для того, щоб не було зайвої ваги чи пошкоджень, потім продукцію нарізають. На виробництві є можливість робити нарізку декількох видів: соломкою, кубиками, кільцями, слайдами, крім того, є спеціальна машина для грибів», — розповів Олександр Редькін.

Фермер також додав, що нині великий попит має заморожена цибуля, але для доробки цибулі потрібні дуже потужні витяжки і вентилятори, які виштовхуватимуть повітря, наповнене кислотою. Тому реалізація цього проекту запланована на пізніше.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: