НОВИНИ

Перелік сільгосптехніки для держпідтримки розширено на 1175 нових одиниць

11.08.2020 10:32
https://agronews.ua/

В рамках реалізації бюджетної програми “Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва” Мінекономіки розширило перелік української сільгосптехніки, вартість якої компенсується.  Про це повідомила пресслужба Мінекономіки, пише agronews.ua.

“До переліку додано 1175 нових найменувань техніки та обладнання,  тепер їх налічується 13719 від 183 заводів-виробників. Перелік заводів-виробників також збільшився на 2”, – коментує Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Зкрема, до нових одиниць техніки додалися трактори ХТЗ, ЮМЗ, ХТА, зернозбиральні комбайни Скіф, Славутич, самоскиди-зерновози КрАЗ, самохідні обприскувачі, а також ґрунтообробна і посівна техніка, обладнання для утримання тварин тощо.

“Оновлення виробничого оснащення дає змогу виробникам сільськогосподарської техніки та обладнання підвищувати свою конкурентоспроможність своїх виробництв та збільшувати п прибутки”, – наголошує Міністр.

Із Переліком вітчизняної сільськогосподарської техніки та обладнання можна ознайомитись за посиланням.

Довідково:

Нагадаємо, на 2020 рік бюджетною програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» передбачено 1 млрд гривень.

Аграріям вже компенсовано близько 716 млн грн за придбану техніку і обладнання (передбачено 1 млрд). Кошти отримають 1 481 аграрія, які придбали 2 295  одиниць сільгосптехніки та обладнання  на суму 2,8 млрд. Продовження програми заплановано і на наступні роки.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: