НОВИНИ

Перелік малодіяльних станцій Укрзалізниці буде зменшено на 77 станції,- Висоцький

27.04.2020 14:36
https://agronews.ua/

Сьогодні на кол-конференції робочої групи з оперативного вирішення питань логістики в сільському господарстві обговорили низку питань. Про це повідомив на своїй Facebook сторінці Тарас Висоцький, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, пише agronews.ua.

Зокрема:

1. АТ «Укрзалізниця» не підвищуватимуть ставку плати за вагони власності АТ «Укрзалізниця» при здійсненні перевезень завантажених та порожніх контейнерів.


2. АТ «Укрзалізниця» зменшила поріг по кількості вагонів для підписання договору довгострокової оренди з 500 вагонів до 200 вагонів для пілотного проєкту. Представники АТ «Укрзалізниця» заявили про зацікавлення у збільшенні сегменту довгострокових контрактів до 50% всього парку рухомого складу.


3. АТ «Укрзалізниця» від 02.04.2020 затверджено зміни до Порядку проведення рейтинг-аналізу діяльності вантажних станцій АТ «Укрзалізниця». Новим Порядком передбачено збільшення експериментальної групи малодіяльних станцій з 10% до 30%.

Експериментальна група – це станції, які тимчасово (до проведення наступної оцінки) виключаються із попереднього переліку малодіяльних станцій та які за результатами рейтингової оцінки одержали максимальний загальний бал. За попередніми розрахунками перелік малодіяльних станцій буде зменшено на 77 станції.


4. Проект Договору про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом сьогодні буде розміщений на сайті Укрзалізниці.


5. Наступну зустріч заплановано на 25 травня.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: