НОВИНИ

Для стабілізації цін на борошно Аграрний фонд здійснив переробку 31,4 тис тонн зерна

06.05.2020 15:32
bded4af-agrofond

Для стабілізації цін на борошно ПАТ «Аграрний фонд» здійснив переробку 31,4 тис. тонн зерна. Про це повідомила прес-служба «Аграрного фонду» на своїй Facebook сторінці, пише agronews.ua.

З метою стабілізації цін на борошно та недопущення зростання цін на основний продукт харчування ПАТ «Аграрний фонд» з початку поточного року здійснив переробку 31,4 тис. тонн зерна пшениці, з яких 14.3 тис тонн були перероблені в квітні поточного року.

Згідно зі спільним рішенням з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, яке було прийняте наприкінці березня 2020 року щодо забезпечення достатньої кількості на внутрішньому ринку, для продовження переробки зерна ПАТ «Аграрний фонд» здійснює переміщення додаткових обсягів зерна – на переробні підприємства Запорізької, Дніпропетровської, та Одеської областей.

В планах фонду здійснити переробку понад 20 тос. тонн зерна пшениці до закінчення маркетингового року.

Нагадаємо, що в березні 2020 року ПАТ «Аграрний фонд» для недопущення зростання цін було прийнято рішення відправити на переробку 40 тис. тонн.

Нагадаємо, Аграрний фонд отримав понад 200 млн чистого збитку за перший квартал 2020 р.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: