НОВИНИ

Пасічник перетворив ведмедів, які крали його мед на дегустаторів

21.09.2020 18:32
https://agronews.ua/

Пасічник з Туреччини виявився настільки винахідливим, що зробив з ведмедів дегустаторів. Виявилося, що дикі тварини надають перевагу найякіснішому меду. Про це повідомляє epochtimes, пише agronews.ua.

Ібрагім Седеф, власник ферми і бджоляр, постійно страждав від нічних набігів ведмедів, які трощили його вулики. Пасічник оточив вулики міцними клітками, але ведмеді все одно пробиралися до заповітного меду.

«Вони визначили слабке місце клітки, зробили під неї підкоп і дісталися до рам із сотами. Поїдаючи наш мед, ведмеді стали сильнішими. Нарешті вони змогли забратися на важкодоступний контейнер, тож з’їли мед і там», – розповів бджоляр.

Зрештою Седеф вирішив встановити камери, щоб більш детально вивчити звички супротивника і винайти дієвий спосіб порятунку своїх медових запасів. Незабаром він зрозумів, що його ненаситні сусіди є одними із провідних експертів з меду.

Як фермеру і фахівцю у сфері агротехніки, Седефу потрібен був хтось, хто міг би оцінити різні сорти меду, який виробляли його бджоли.

Врешті решт фермер накрив для ведмедів стіл, поставивши на нього великі чаші, у які було налито частування. Там було декілька видів солодощів: каштановий мед, цінний анзерський мед, квітковий мед, варення із соснових шишок, старий вишневий джем і яблука на закуску.

Судячи з відео, вони дегустували різні ласощі, хоча практично не куштували джему. Найбільше їм сподобався квітковий мед і анзерський мед, який вважається одним із найдорожчих і найкорисніших у світі.

Нектар для нього збирають бджоли із сотень різних квітів, які ростуть на турецькому плато Анзер, причому декілька десятків їхніх видів унікальні і зустрічаються тільки у цій місцині.

Нагадаємо, в Україні ведмідь потоваришував із карпатським пасічником.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: