НОВИНИ

Парламент ухвалив закон про розблокування великої приватизації

31.03.2021 10:04
49522741_303

30 березня Верховна Рада Україна підтримала у  другому читанні урядовий законопроєкт №4543  про розблокування великої приватизації. За це рішення проголосувало 257 народних депутатів. Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, пише agronews.ua.

Прийняття закону дозволить усунути останню перешкоду для відновлення приватизації великих державних підприємств. 

“Дякую народним депутатам за підтримку цього надважливого законопроєкту. Зняття обмежень на продаж з великих державних підприємств дасть змогу не тільки наповнити державний бюджет, а й залучити великий обсяг приватних інвестицій в розвиток цих компаній та економіку України,” – зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

В першу чергу йдеться про велику приватизацію таких об’єктів: підприємства “Більшовик”, Одеського припортового заводу, Об’єднаної гірничо-хімічної компанії, “Президент-готелю”. 

“Ухвалення закону дозволить нарешті оголосити та провести аукціони”, – додала заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді.

Нагадаємо, що Мінекономіки затвердило настанови для виробників морозива.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: