НОВИНИ

Пам’ятка щодо запобігання поширенню COVID-19 для агропрацівників

08.04.2020 14:32
https://agronews.ua/

В Національній академії аграрних наук України підготували пам’ятку щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 для працівників агропромислових підприємств України. Про це повідомила пресслужба НААН, пише agronews.ua.

Пам’ятку спрямовану, головним чином, працівникам тваринницьких і птахівничих господарств, а також аграріям, задіяним у період весняно-польових робіт.

Коронавіруси – велика родина одноланцюгових РНК-вірусів, що включає 40 видів вірусів, що викликають переважно респіраторні хвороби та хвороби шлунково-кишкового тракту, до яких належить і 2019-nCoV/SARS-CoV-2, який спричинив згідно з міжнародною медичною термінологією спалах коронавірусної хвороби – COVID-19, що почався в грудні 2019 р. Віруси цієї родини є патогенними для людей, котів, птахів, собак, великої рогатої худоби, свиней, кажанів, деяких видів диких хижих ссавців тощо.

Коронавіруси спричиняють захворювання різного ступеня тяжкості, від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому, що супроводужеться пневмонією. Коронавіруси ВРХ, птиці і котячих є патогенними тільки для тварин і не інфікують людину.

На сьогодні немає жодних доказів того, що домашні чи сільськогосподарські тварини можуть поширювати COVID-19. Центр контролю захворювань США (CDC) не має доказів, які б свідчили про те, що імпортовані тварини чи продукти тваринного походження становили небезпеку для поширення COVID-19 у США.

У світі також не існує жодних доказів того, що будь-які тварини, включаючи домашні, сільськогосподарські чи дикі види, можуть бути джерелом зараження COVID-19 на даний момент. Можливе лише перенесення вірусу на шерсті тварин після контакту з інфікованою людиною.

«Не вживайте сиру або без належної термічної обробки їжу тваринного походження», – підкреслюють науковці.

Уберегтися від вірусу можна, дотримуючись звичайних заходів обережності та правил гігієни:

-Мийте руки з милом упродовж 20–40 секунд або користуйтесь антисептиком, вміст спирту в якому повинен бути не менше 60–80 % або який вміщує 2 % хлоргексидину:

• вода для миття рук має бути теплою, а не холодною чи гарячою;
• антисептик має покривати всю поверхню шкіри рук (у середньому на одну обробку слід використовувати 3 мл розчину, а це 24–27 «пшиків» кишеньковим диспенсером, тому рекомендовано його просто наливати в долоню);
• тривалість обробки антисептиком — близько 30 секунд.

-Не торкайтеся очей, носа та рота брудними руками.

-Використовуйте захисну маску якщо захворіли і маєте респіраторні симптоми (кашель, нежить) або перебуваєте у громадських місцях:

• маска має покривати ніс і рот, щільно прилягати, без відступів по краях;
• заміна маски повинна проводитись щойно вона стала вологою;
• заборонено чіпати зовнішню частину маски руками, а якщо доторкнулися до неї, то необхідно помити руки з милом чи обробити їх спиртовмісним антисептиком;
• заміна маски повинна проводитись кожні чотири години;
• повторне використання маски заборонено.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: