НОВИНИ

Озвучено, як змінилися ціни на кукурудзу

16.07.2021 08:00
Frozen_Yellow_Sweet_Corn_Kernel_Noodle_Flour_Meal-4372

Ф’ючерси на кукурудзу на біржі в Чикаго продовжують спекулятивне зростання, яке спостерігається з початку тижня, незважаючи на фундаментальні фактори: ведмежий прогноз USDA, зниження обсягів експорту і зниження обсягів переробки на етанол. Основна причина зростання недостатні опадів на північно-західних регіонах США, і прогнози спекотної погоди на наступний тиждень. Про це повідомляє graintrade, пише agronews.ua.

За останні 5 днів по всьому кукурудзяному поясу США пройшли досить інтенсивні опади, але в деяких штатах (Міннесоті, Північній Айові і Вісконсині) кількість опадів недостатньо для поліпшення стану посівів.

Вчора липневі ф’ючерси на кукурудзу виросли на 0,8% до 268,9 $/т, а грудневі підскочили на 3,3% до 219,7$/т, в цілому за три дні показавши зростання на 7,3%, але поки не компенсувавши падіння на 13% (з початку липня по 9те) через зростання площ сівби і прогнозу врожаю в США.

Дані звіту асоціації EIA показали, що виробництво етанолу в США за тиждень знизилося на 2,5% до 1,04 млн. барелів на добу що становить споживання близько 2,68 млн. т кукурудзи за тиждень.

Підтримку котируванням кукурудзи надали прогноз Rabobank, що експорт кукурудзи з Бразилії в 2020/21мг впаде до 21 млн т (на 12 млн т нижче їх попереднього прогнозу) через падіння виробництва і зростання внутрішніх цін, що набагато нижче липневого прогнозу USDA 28 млн т кукурудзи.

Котирування на чорноморську кукурудзу в Чикаго також пішли слідом за американською кукурудзою і листопадові ф’ючерси на кукурудзу за три дні виросли на 7,3% до 248 $/т, хоча в кінці червня вони торгувалися на рівні 260$/т, а на початку травня досягали 290$/т.

У середу уряд В’єтнаму заявив, що планує скасувати 3%е мито на імпорт пшениці і знизити мито на імпорт кукурудзи з 5% до 3%, щоб підтримати вітчизняних виробників кормів, що також надасть підтримку цінам на кукурудзу.

Масові заворушення і грабежі в ПАР через ув’язнення колишнього президента Джейкоба Зуми змусили автомобільну, залізничну і портову логістику оголосити в країні форс-мажорні обставини, що може знизити експортні поставки кукурудзи врожаю якої може досягти близько 17 млн тон проти 14,5 млн тон в минулому сезоні.

Форвардні ціни на українську кукурудзу після падіння до рівнів 210-215 $/т на цьому тижні знову повернулися до рівнів 220-230 $/т з поставкою в жовтні-грудні, але фермери поки не поспішають укладати контракти побоюючись повторення спеки в липні-серпні.

Нагадаємо, що в Україні ревінь починають вирощувати у промислових масштабах.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: