ВАЖЛИВО

Озвучено ціни на капусту нового врожаю

21.04.2021 07:01
cabbage young green

На українському ринку з’явилися перші партії білокачанної капусти нового врожаю. Ціни на капусту нового врожаю на ринку поки коливаються в діапазоні 22-27 грн/кг ($ 0,79-0,96/кг), що фактично відповідає рівню цін на перші партії цієї продукції в минулому сезоні. Про це повідомляє «АПК-Інформ: овочі і фрукти», пише agronews.ua.

У поточному сезоні реалізація даної продукції почалася на 10 днів пізніше, ніж у минулому році. Причиною цього стала пізня весна, через яку дозрівання даного овоча в теплицях Закарпаття і південного регіону країни сильно затримується. На сьогоднішній день ранню капусту в невеликих обсягах пропонують із плівкових теплиць поодинокі господарства Закарпатської та Одеської областей

Ціни на перші партії капусти нового врожаю на ринку поки варіюються в діапазоні 22-27 грн / кг ($ 0,79-0,96 / кг), що фактично відповідає рівню цін на перші партії цієї продукції в минулому сезоні.

Що стосується сегмента торішньої капусти, то попит на дану продукцію починає знижуватися, так як і відпускні ціни. Так, на сьогоднішній день білокачанна капуста врожаю 2020 надходить в продаж за ціною 2,5-4 грн/кг ($ 0,09-0,14/кг), при цьому запаси даного овоча ще досить значні. Фермери, які мають у своєму розпорядженні досить великі запаси торішньої продукції стурбовані перспективою подальшого зниження цін в даному сегменті. У міру того як пропозиція ранньої капусти на українському ринку почне збільшуватися, а ціни на неї відповідно знижуватися, вартість білокачанної капусти торішнього врожаю може впасти фактично до собівартості даного овоча.

Нагадаємо, що ціни на тепличну редиску б’ють рекорди у порівнянні з минулим роком.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: