НОВИНИ

Озвучено ТОП-6 трендів в області харчування

28.04.2021 19:06
10

Глобальна пандемія змінила всі аспекти нормального життя та відкрила епоху, коли здоров’я та самопочуття є головними чинниками прийняття рішень, якщо мова йде про вибір їжі та напоїв. Такі висновки зробили аналітики Pollock Communications та Today’s Dietitian за результатами опитування 1165 дієтологів. Про це повідомляє newfood, agronews.ua.

Харчування споживачів дуже змінилися серез COVID-19. Деякі з цих змін діятимуть в довгостроковій перспективі. Відтепер основна увага приділяється продуктам, що підтримують імунітет, є доступними та забезпечують комфорт, дають можливість зручно і швидко перекусити.

Ось шість основних тенденцій харчування, які впливатимуть на виробників і продавців їжі та напоїв як мінімум до наступного року.

Революція в галузі охорони здоров’я блискавично рухається вперед

Споживачі чітко усвідомлюють, як їжа та повноцінне харчування можуть вплинути на їх загальний стан здоров’я та довголіття — і вживають заходів для покращення природного захисту свого організму.

У 2020 р. зріс попит на протизапальні напої (зелений чай) та напої, багаті вітаміном С (з журавлиною та апельсиновим соком), а також ферментовані продукти.

Здорове харчування має межу витрат

З огляду на фінансові труднощі, спричинені пандемією, споживачі переосмислюють кожну покупку. 60% експертів прогнозують більший попит на продукти харчування та напої, доступні за ціною.

Комфорт — ключ до психічного здоров’я та самопочуття

Після подій 2020 року не дивно, що споживачі відновлюють інтерес до продуктів, пов’язаних з підвищенням комфорту та досягнення емоційного благополуччя.

Закуски перетворюються у нові страви

Згідно з опитуванням, 78% дієтологів вважають, що споживчі звички у харчуванні переходять від традиційного триразового харчування до більш частих перекусів через пандемію. Вдома чи в дорозі, люди все частіше віддають перевагу швидкій їжі.

Періодичне голодування — дієта 1

COVID-19 зробив споживачів як ніколи раніше поінформованими про те, як їжа впливає на їх здатність боротися та запобігати хворобам. Маючи ці знання, вони шукають дієти, які сприятимуть зміцненню імунної системи та допоможуть їм жити довше та здоровіше.

Споживачі усвідомлюють, що те, як вони їдять, або не їдять, впливає на самопочуття. За спостереженнями фахівців, останнім часом періодичне голодування навіть витіснило за популярністю кетогенну дієту.

Нагадаємо, що у Німеччині розробляють інноваційний молочний білок.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: