НОВИНИ

Озвучено ТОП-10 молочних ферм України

14.06.2021 15:05
molochnaya_ferma_biznesplan_trebovaniya_zatraty_i_okupaemost_main

Під час Міжнародного молочного конгресу відовлено традицію відзначати кращі молочно-товарні ферми. Про це повідомляє пресслужба Асоціації виробників молока, пише agronews.ua.

Кількість ефективних ферм в Україні зростає. Якщо раніше українці їздили за кордон, вчилися і з захватом дивились на найкращі ферми Європи, США та Ізраїлю, то сьогодні вже самі можуть ділитися досвідом, і вже про вітчизняні молочні ферми колеги-іноземці і констатують: так, уже й в України є чому повчитись.

Тому цього року організатори не обмежились одним конкурсом і виявили та заслужено відзначили передові молочні господарства та їх команди у трьох номінаціях:

– «ТОП-10 молочних ферм України»,

– «Найвища пожиттєва продуктивність»,

– «Стрімка динаміка розвитку».

Під час нагородження господарств у номінації «ТОП-10 молочних ферм України» генеральний директор Асоціації виробників молока Ганна Лавренюк наголосила: «Ми не претендуємо на те, що наш список є вичерпним, адже до рейтингу були включені тільки ті господарства, які відгукнулися на заклик подати заявку на конкурс. Впевнені, що є ще ціла низка господарств України, які достойні бути у ТОПі найпродуктивніших ферм України. Але цього року вони просто посоромилися публічно визнати свої досягнення».

Отож, вітаємо переможців:

Нагадаємо, що на Львівщині відроджують вівчарство та козівництво.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: