НОВИНИ

Озвучено, скільки заводів за рік продав «Укрспирт»

29.07.2021 11:14
1b90cd9-us

Державне підприємство «Укрспирт» володіє 16 місцями здійснення діяльності зберігання спирту. Рік тому компанії належав 41 спиртзавод. Про це повідомив глава підприємства Сергій Блеськун, пише agronews.ua.

За його словами, 2020 рік став переломним — роком підготовки до приватизації та рекордних фінансових показників. Однак, сьогодні підприємству стає працювати все важче.

«Приватизація — складний процес, який вимагає значних додаткових витрат. Найважливіше — це оптимізація кількості працівників. До речі, частина з них вже працевлаштована у приватних власників. Крім того, підприємство вже рік працює в конкурентних умовах з іншими приватними заводами, які більш гнучко ведуть себе на ринку, тому спостерігається відтік наших клієнтів. Також зараз не найкраща економіка з точки зору вартості зерна і газу», — пояснив Блеськун.

У той же час глава «Укрспирту» підкреслив, що незважаючи на ці обставини, компанія продовжить виплачувати всі соціальні гарантії своїм співробітникам, а також «Укрспирт» не залишиться з боргами.

Нагадаємо, що озвучено регіон України з рекордним збором врожаю.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: