НОВИНИ

Озвучено регіон з рекордним врожаєм соняшника

09.11.2021 13:32
podsolnuh

Аграрії Вінницької області завершили збирання основних сільськогосподарських культур, насіння соняшнику зібрали  понад 950 тис. т, що є найвищим валовим збором області за весь період вирощування цієї культури. Про це повідомляє Вінницька облдержадміністрація, пише agronews.ua.

«Щодо збору технічних культур, то 2021 року суттєво зросло виробництво ріпаку — майже на 60%. Також в області хороші показники з виробництва насіння соняшнику – понад 950 тис. т, що є найвищим валовим збором області за весь період вирощування цієї культури», – зазначається у повідомленні.

Крім того, цього року майже на 65% більше вироблено сої. Її врожайність удвічі вища, ніж торік. Виробництво гречки становило 10,2 тис. т.

Загалом виробництво ранньої групи зернових у 2021 році становило понад 2,3 млн т, у тому числі основної продовольчої культури – пшениці (понад 1,8 млн т). Валовий збір пшениці перевищив торішній на 33%.

Нагадаємо, що Селекціонери вивели новий сорт картоплі.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: