НОВИНИ

Озвучено прогноз урожаю високоолеїнового соняшника в Україні

30.01.2022 07:07
Sunflower-kopyya

Високоолеїновий соняшник набирає все більшої популярності в Україні та світі, тому вітчизняні аграрії поступово нарощують обсяги його виробництва. На 2022 рік прогнозується виробництво на рівні 1 млн тонн. Про це повідомляється на сторінці маслоекстракційного заводу «Потоки»  на сторінці у Facebook, пише agronews.ua.

«Високоолеїновий соняшник — це соняшник із вмістом в олії понад 82% олеїнової кислоти Омега 9 (мононенасичена жирна кислота) і низьким вмістом лінолевої кислоти Омега 6 (поліненасичена жирна кислота). При цьому, високоолеїновий соняшник не є генномодифікованим, він виведений традиційними методами селекції», — говориться в повідомленні.

Зазначається, що в сезоні 2020-2021 українська високоолеїнова олія була відправлена на експорт в більш ніж 50 країн світу. За своїми корисними властивостями вона є альтернативою оливковій олії, проте є дешевшою. З кожним роком вона набирає популярність завдяки поширенню запиту на здорове харчування у світі.

Читайте також: Як зміниться ціна на газ та електроенергію в Україні найближчим часомЧитай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: