НОВИНИ

Озвучено прогноз потужних магнітних бурь на вересень

12.09.2023 18:47
new-63245

Останнім часом метеозалежні люди дуже страждають через нашестя магнітних бур. Про це повідомляє aktualno.znaj.ua, пише agronews.ua.

І якщо ви думали, що з приходом осені їх поменшає. то ні. адже вже у вересні на нас усіх чекає цілий метеоудар, який точно позначиться на самопочутті багатьох.

13 вересня – потужна хвиля спалахів силою 4 бали. Очікується потужний сонячний спалах, який може спричинити сильні магнітні бурі.

14 вересня – гойдалка від 3 до 5 балів. Цей день буде особливо складним із погляду магнітних бур. Фахівці прогнозують змінну активність Сонця.

15 вересня – поступове покращення. До 21-ї години 15 вересня сонячна буря стане менш інтенсивною — з 3-бальними спалахами — і триватиме до 16 вересня.

З 16 по 21 вересня – спокійний період. В цей час очікується відносне затишшя – потужність геоударів не перевищить 1 бал.

21 вересня – повернення магнітних бур силою 3 бали. З 21 години за київським часом 21 вересня очікується повернення магнітних бур, які триватимуть цілодобово.

З 22 вересня до кінця місяця – зменшення активності. Після 21 вересня цього місяця більше не очікується помітних обурень.

Як пережити магнітні бурі

Симптоми, викликані магнітними бурями, можуть включати апатію, втому, роздратування, перепади тиску, безпричинні головні болі, а також загострення хронічних захворювань і проблем з серцем. Як же допомогти собі у такі дні?

  • Слідкуйте за календарем магнітних бур. Майте інформацію про майбутні магнітні бурі та їх силу. Це допоможе вам бути готовими до них.
  • Пийте більше води. Гідратація відіграє важливу роль у підтримці здоров’я у періоди магнітних бур.
  • Добре висипайтеся. Сон – це природний спосіб відновлення організму, тому намагайтеся спати достатньо часу.
  • Не перенавантажуйтесь. Намагайтеся уникати надмірної фізичної активності під час магнітних бур.
  • Більше гуляйте. Прогулянки на свіжому повітрі можуть допомогти покращити ваше самопочуття.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: