НОВИНИ

Озвучено оновлені ціни на живця свиней

12.10.2021 13:34
Sow_and_five_piglets

На початку жовтня ціни закупівлі демонструють відносну сталість, адже більшість товарних партій цього тижня реалізовували за цінами попереднього. Про це повідомляє  Асоціація «Свинарі України», пише agronews.ua.

У перший тиждень жовтня ціни реалізації свиней забійних кондицій коливалися в межах 48-50  грн/кг. Для більшості постачальників котирування збереглися на рівні попереднього тижня. Епізодично відзначили незначне негативне коливання  (мінус 0,15-0,5 грн/кг), що посунуло нижню межу цінового коридору до 48 грн/кг. Проте значного впливу на середньоринкову ціну не мало: показник послабився менше ніж на піввідсотка проти попереднього тижня та залишається ближчим до вищої цінової позначки — 49,1 грн/кг.

З огляду на плановий перебіг реалізації, а також відносну збалансованість пропозиції живця та попиту на нього, виробники свинини прогнозують, що котирування наступного тижня не зміняться. Крім цього, оператори очікують підтримки для внутрішніх цін на свинину з боку дещо вищої споживчої активності напередодні тривалих святкових вихідних.

У свою чергу заготівельники живця відзначають сезонні коливання реалізації, повернення середньої маси товарного поголів’я до традиційних забійних кондицій (близько 110 кг), а також посилення цінової конкуренції серед м’ясопереробників. Крім цього, окремі представники галузі відзначають, що сталість закупівельних цін на свинину дозволяє працювати планомірніше, тоді як цінові коливання, зокрема негативні, переважно не сприяють пожвавленню реалізації.

Нагадаємо, що В Україні вивели новий сорт ріпчастої цибулі.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: