АНАЛІТИКА

Озвучено оновлені ціни на суницю садову в Україні

12.06.2024 08:05
1

Цього тижня ситуація на ринку суниці садової в Україні кардинально змінилася. Про це повідомляють аналітики проєкту EastFruit, пише agronews.ua.

Якщо протягом останніх двох тижнів ціни на дану ягоду знижувалися, то на поточному тижні українським виробникам вдалося істотно підвищити відпускні ціни на свою продукцію.

Згідно з даними щоденного моніторингу проєкту, суниця садова в українських господарствах подорожчала в середньому на 39% порівняно з минулим робочим тижнем. Так, сьогодні місцеві садівники відвантажують цю ягоду по 60-90 грн/кг ($1,48-2,23/кг) залежно від якості та обсягу партії.

За словами самих виробників, причин для зростання цін на суницю садову відразу кілька. Перш за все, пропозиція цієї ягоди на ринку стрімко скорочується, оскільки багато садівничих господарств завершують сезон реалізації ранніх сортів. При цьому попит на суницю, як на свіжому ринку, так і з боку переробних компаній, вельми високий, що також підстьобує цінове зростання в цьому сегменті.

Варто зазначити, що після подорожчання, відпускні ціни на суницю садову в Україні вже в середньому на 30% вищі, ніж в аналогічний період минулого року.Перегляди: 29
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: