АНАЛІТИКА

Озвучено оновлені ціни на кукурудзу в Україні

29.04.2022 07:00
corn-1726017

З початку минулого тижня в Україні багато покупців продовжують знижувати ціни попиту на фуражну кукурудзу. Про це повідомляє apk-inform.com, пише agronews.ua.

Зниженню цін, в першу чергу, як і раніше, сприяє надлишкова кількість пропозицій зернової на ринку, що сформувалася внаслідок суттєвого зменшення темпів її постачання в експортному напрямку через блокаду морських портів і непристосованість наземної логістики на західних кордонах країни до настільки значних обсягів вантажоперевезень.

Також тиск на ціни продовжують чинити прогнозовані високі перехідні залишки вказаної культури у поточному МР, просування посівної кампанії та зменшення закупівельної активності більшості переробників та комбікормових підприємств на тлі наявних раніше сформованих запасів сировини.

Ціни попиту на фуражну кукурудзу більшості покупців у порівнянні з початком минулого тижня знизилися на 100-300 грн/т і станом на 27 квітня варіюються переважно в межах 5900-7100 грн/т СРТ.

Читайте також: Українські ягідні кооперативи масово перепрофільовуються .Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: