НОВИНИ

Озвучено найпопулярніші гібриди цукрової кукурудзи

06.08.2021 15:05
tmb_18010_1474

Найпопулярніші гібриди цукрової кукурудзи – надсолодкі і біколорні (двокольорові), вважає Сергій Скороход, директор магазину «Адоніс» у селі Великі Копані Херсонської області. Підприємство, яке він очолює, є дистриб’ютором турецької селекційної компанії MAY Seed, у портфелі якої цукрова кукурудза займає одне з чільних місць. Про це повідомляє журнал «Плантатор», пише agronews.ua.

«На них нині орієнтуються фермери, бо технологія вирощування та собівартість такі самі, як у будь-яких інших солодких гібридів, а ціна на надсолодкі біколорні гібриди зазвичай на пару гривень більша. Приміром, 6 грн за надсолодкий біколор проти 4 грн за качан солодкої жовтої кукурудзи», – аргументував спеціаліст.

Він порекомендував для вирощування в Україні новинки MAY Seed: Майсу F1, Майбіко F1, Мірза  F1, Баха F1. Всі вони, крім Майсу F1, надсолодкі, а Майбіко F1 — ще й біколор.

Нагадаємо, що озвучено регіон України з найкращим врожаєм кавуна.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: