НОВИНИ

Озвучено, коли найкраще робити пікіровку перцю

13.04.2022 19:02
db7c9cd841d070652c4fb6a7620af35b

Коренева система перцю досить вразлива і вимагає багато часу на відновлення сил. Саме тому пікіровка розсади перцю — більш складний процес, ніж пікіровка томатів або інших культур. Оптимальний час для пікіровки — коли на пагоні з’являється кілька повноцінних листочків. Про це повідомляє “Земляк”, пише agronews.ua.

Зазвичай пікіровка перцю відбувається через 2,5 тижні після висадки насіння.  Для початку варто підготувати ємність з новим грунтом, утрамбувати його та посередині зробити лунку для коріння рослини. «Із загального горщика обережно виймається сіянець, допомагаючи собі ложечкою або маленькою лопаткою. Якщо виймається декілька сіянців, то правильно в першу чергу пікірувати тільки найсильніші», — кажуть експерти.

Розміщувати сіянці в лунках треба так, щоб коріння солодкого перцю рівно і вільно розташовувалося в лунці. Глибина посадки — точно така ж, що була і до пікіровки. Дуже заглиблювати сіянці не потрібно. «Грунт навколо рослини ущільнюють; перець трохи поливають прямо під корінь», — додали знавці.

При пікіровці солодкого перцю треба стежити, щоб корінець не загинався і не поламався, бо це може привести до гальмування зростання розсади.

Читайте також: Окупанти викрадають овочі з Херсонщини і постачають в Крим.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: