НОВИНИ

Озвучено найпривабливіші експортні ринки для України

29.01.2022 08:09
1515050614_4

Ольга Трофімцева, посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України, в ексклюзивному інтерв’ю AgroTrend розповіла про зростаючі можливості українського агроекспорту та найпривабливіші експортні ринки для України, пише agronews.ua.

“Не може не радувати те, що для української агропродукції постійно відкриваються нові експортні ринки. Держпродспоживслужба у цьому напрямку працює досить ефективно, постійно напрацьовуються двосторонні документи для того, щоб наша продукція виходила на нові ринки”, – зауважила пані Ольга.

На її думку, якщо брати коротко- та середньострокову перспективу, то однозначно це ринки Середнього та Близького Сходу, Азії (і це не тільки Китай та Індія, а й В’єтнам, Сингапур, Японія, Південна Корея і т.д.), які є привабливими з точки зору цін на продукти харчування та можливістю розширення структури експорту.

Цей перелік можна продовжити ще й ринками Африки. За словами Трофімцевої, цей регіон є непростим і з політичної точки зору, і в частині фінансових розрахунків.

“Тим не менш, у нас там є наші колеги, з якими я також планую тісніше співпрацювати, які уже довгий час живуть та працюють над створенням українського бізнес-хабу в країнах Африки. Так, це вимагає людських і фінансових ресурсів, але для налагодження ефективних економічних зв’язків іншого шляху немає”, – впевнена Ольга Трофімцева.

Читайте також: Які дії стануть серйозною підставою для конфіскації земельної ділянкиЧитай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: