НОВИНИ

Озвучено ціни на живець свиней

13.05.2022 08:09
3-7

Як і тижнем раніше, у Східних регіонах товарних свиней забійних кондицій переважно закуповували по 48-50 грн/кг, в Центрі ― по 49-50 грн/кг. Про це повідомляє АСУ, пише agronews.ua.

Лише на Заході країни зміна цін дещо «посунула» їх коридор у бік пониження ― до 49-51 грн/кг, відповідно. Завершення святкового ажіотажу на ринку свинини наразі не мало значного впливу на цінову ситуацію.

Так, за даними моніторингу аналітичного відділу Асоціації «Свинарі України», другий тиждень травня відзначається відносною стійкістю котирувань. Не зважаючи на послаблення торгівельної активності після завершення Великодніх свят, на яке нарікають заготівельники живця, цього тижня котирування на ринку свинини продемонстрували відносну стійкість. Так, хоча у процесі торгів минулого тижня окремі оператори скорегували ціни на 0,5-1 грн/кг у бік пониження, більшість товарних партій реалізували за цінами в межах минулотижневих діапазонів.

При цьому, за свідченнями виробників свинини, такої корекції переважно зазнали максимальні цінові позначки. Як і тижнем раніше, у Східних регіонах товарних свиней забійних кондицій переважно закуповували по 48-50 грн/кг, в Центрі ― по 49-50 грн/кг. Лише на Заході країни зміна цін дещо «посунула» їх коридор у бік пониження ― до49-51 грн/кг, відповідно.

Тож за результатами торгів минулого тижня міжрегіональна розбіжності цін стала менш помітною, а середньоринкова позначка практично зрівнялася з середньозваженою ціною на ринку на позначці 49,3 грн/кг.

Підтримкою закупівельних цін наразі залишається обмежена після свят пропозиція свинини (нижча середня забійна маса тварин, менші партії до реалізації щонайменше у п’ятої частини виробників) та стабільно висока заготівельна активність, зокрема у регіонах з вищою концентрацією населення.

Також найголовніші економічні новини читайте за посиланням.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: