НОВИНИ

Озвучено ціни на кукурудзу

12.08.2021 08:35
wallpapers_7264

Спекулятивне зростання цін на пшеницю в портах України до рівня 250 $/т та вище продовжує підтримувати форвардні ціни на кукурудзу, навіть попри сприятливі погодні умови для збирання пшениці та розвитку посівів кукурудзи. Про це повідомляє Грейн Трейд, пише agronews.ua.

Прогнози рекордних врожаїв пшениці та кукурудзи в Україні цьогоріч реальніші, ніж у попередньому сезоні, але трейдери активно купують пшеницю та кукурудзу за зростаючими цінами на тлі зниження прогнозів врожаю пшениці в Канаді та США та кукурудзи в Бразилії, що підтримає світові ціни на рівні другої половини попереднього сезону.

Форвардні ціни на кукурудзу за тиждень виросли на 10 $/т до 245-250 $/т для поставок в порт у жовтні – листопаді, хоча ціни на пшеницю стрибнули аж на 20-30 $/т.

Прогнози зменшення врожаю кукурудзи та експорту в Бразилії відчутно підтримують ціни на кукурудзу в Україні.

На тлі виходу оновленого балансу USDA біржові котирування на кукурудзу дещо знизилися, оскільки ринок не очікує різких змін, хіба що зменшення прогнозу виробництва в Бразилії ще на 5 млн т до 88 млн т, що вже враховано у торговельних стратегіях. Експерти агенції Conab знизили прогноз виробництва кукурудзи в країні у порівнянні з оцінками червня на 6,7 млн т до 86,65 млн т.

На чиказькій СВОТ грудневі ф’ючерси на кукурудзу цього тижня впали на 0,5% до 217,7 $/т на тлі зниження нафтових котирувань та покращення стану посівів кукурудзи в США. Там за тиждень кількість посівів у доброму або відмінному стані виросла на 2% до 64% у порівнянні з 71% торік.

Жовтневі ф’ючерси на чорноморську кукурудзу вчора впали на 1 $/т до 259,25 $/т, хоча загалом за місяць виросли на 24 $/т.

Трейдери очікують, що у серпневому звіті USDA за рахунок зменшення врожаю в Бразилії та Росії буде знижено прогноз світового виробництва, а також експорту кукурудзи з інших країн, що посилить залежність ринку від врожаю в основних країнах-експортерах – США, Аргентині та Україні.

Нагадаємо, що ціни на соняшникову олію б’ють усі рекорди.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: