НОВИНИ

ОТП Банк розпочав надавати фінансування фермерам

28.08.2021 15:06
depositphotos_428081118-stock-photo-bucharest-romania-june-28-2020

У розпал аграрного сезону ОТП Банк розширює пропозиції для агровиробників: у межах спільної програми з компанією UKRAVIT розпочав надавати фінансування українським фермерам на придбання дронів для внесення добрив та засобів захисту з повітря. Про це повідомляє agrotrend, пише agronews.ua.

Такий спосіб обробки рослин є сучаснішим, ніж за допомогою причепних чи самохідних оприскувачів, які наносять механічні ушкодження посівам, споживають пальне й не можуть працювати на мокрому ґрунті. 

Пропозицією ОТП Банку вже скористалися три фермерських господарства, які отримали кошти на придбання чотирьох дронів – загалом 2 ,56 млн грн. 

«Ми постійно працюємо над продуктовою лінійкою для агровиробників, оскільки агросектор є одним з пріоритетних як для української економіки, так і для ОТП Банку, – зазначив керівник ОТП АгроФабрики Іван Єрко. — Перевагою нової пропозиції є те, що фермерам не потрібно оформлювати дрони у заставу та страхувати їх, фінансування надається під заставу аграрних розписок, а в сумі до 3 млн грн – взагалі без застави». 

Нагадаємо, що названо єдиний регіон України, де зросло виробництво молока.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: