НОВИНИ

ОТП Банк розпочав фінансування аграріїв

30.07.2021 14:35
463f6acd41ad0878b39004da9a3baa77

У розпал аграрного сезону ОТП Банк розширює пропозиції для агровиробників, а саме – у межах спільної програми з компанією UKRAVIT розпочав надавати фінансування українським фермерам на придбання дронів, що дозволяють вносити добрива та засоби захисту з повітря. Такий спосіб обробки рослин є сучаснішим, ніж за допомогою причепних чи самохідних оприскувачів, які наносять механічні ушкодження рослинам, потребують паливо та не можуть працювати на мокрому ґрунті. Про це повідомляє ОТП Банк, пише agronews.ua.

Цією пропозицією ОТП Банку вже скористалися три фермерських господарства, які отримали кошти на придбання чотирьох дронів на загальну суму 2,56 млн грн.

«Ми постійно працюємо над продуктовою лінійкою для агровиробників, оскільки агросектор є одним з пріоритетних як для української економіки, так і для ОТП Банку, – зазначив начальник відділу «ОТП Агро Фабрика» Іван Єрко. — Перевагою нової пропозиції є те, що фермерам не потрібно оформлювати дрони у заставу та страхувати їх, фінансування надається під заставу аграрних розписок, а в сумі до 3 млн грн – взагалі без застави».

Серед базових вимог до позичальників – ведення діяльності в агрогалузі понад три сезони та земельний банк від 400 га. Сума фінансування, що надається, може становити від 2 до 15 млн грн.

Як відзначив CFO UKRAVIT Олександр Ільїн, «сучасне виробництво вимагає дедалі більше новітніх ресурсів. Й наше спільне з партнерами завдання – забезпечити аграріям локальні та комфортні умови для їх придбання. Ми намагаємося максимально розширити спектр продуктів та сервісів, які можуть знадобитися нашим клієнтам для ефективного господарювання та одержання стабільно високих прибутків».

ОТП Банк є банком-партнером корпорації UKRAVIT, і в межах спільної програми UKRAVIT Finance надає кредити аграріям на придбання мікродобрив, насіння, засобів захисту рослин і дронів.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Нагадаємо, що у Держгеокадастрі Рівненщини поліція проводить обшуки.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: